Aanbieding!

Barn Torre | Barnwood Collectie

Oorspronkelijke prijs was: €94,00.Huidige prijs is: €79,00. p/m²

-16%

De Barn Torre uit de Barnwood Collectie straalt pure ambacht uit. Dankzij de zware borstelbehandeling en het gebrande oppervlak krijgt het hout een extra doorleefde uitstraling, waarbij de natuurlijke tekening en structuur prachtig naar voren komen.

De robuuste planken van 19 cm breed zijn rijk aan mooie noesten, wat zorgt voor een rustieke en levendige uitstraling. Door de speciale bewerkingen wordt de natuurlijke nerf en houttekening extra geaccentueerd, waardoor je kunt rekenen op een vloer met een unieke en stoere uitstraling.

De voordelen van Woonboerderij Maja

  • Dé vloeren specialist
  • Familiebedrijf (3generaties)
  • Eigen vakmannen
  • Duurzame houten vloeren

Vloerverwarming

De toplaag van deze prachtige stoere vloer is van hoge kwaliteit Europees massief eikenhout. De onderlaag bestaat uit watervaste berkenmultiplex. Door deze lagen te verlijmen wordt het een stabiele vloer die uitermate geschikt is in combinatie met vloerverwarming. Alle vloeren op onze website zijn in de showroom te bewonderen. Is het niet in de vorm van een showvloer, dan wel via ons breed scala aan houten vloer stalen.

Legservice van Maja

Je kunt de vloeren van Woonboerderij Maja zelf in jouw woning leggen, maar je kunt dit ook door ons laten doen. Woonboerderij Maja heeft namelijk een eigen legservice. Wij leggen vloeren door heel Nederland! De mannen van Maja hebben al jaren ervaring in het leggen van vloeren. Zo ligt jouw nieuwe vloer in een mum van tijd in jouw woning. Vaak kun je de vloer direct na het leggen al betreden!

Onze eigen vakmannen zijn iedere dag onderweg om mensen blij te maken met een nieuwe vloer. Wij komen graag bij jou langs om een prachtige, duurzame vloer in jouw woning te leggen.

Met de Barn Torre haal je een vloer in huis die vakmanschap en karakter uitstraalt. Een tijdloze keuze voor liefhebbers van een natuurlijke, sfeervolle woonstijl!

Extra informatie

Kleur

Bruin, Transparant

Plankbreedte

19 cm

Gebrand

Ja

Zwaar geborsteld

Ja

Rustieke sortering

Ja, Levendige vloer

Geschikt voor vloerverwarming en vloerkoeling

Ja

Europees Eiken

Ja

Legservice mogelijk

Ja